Pre príjemné bývanie nestačí len kúpiť nábytok.

CENNÍK

Dispozícia Farebný koncept Vizualizácia Špecifikácia
Výkresy Konzultácia

Potrebujete poradiť s návrhom príjmného interiéru? Riešite fasádu? Dispozícia je to najdôležitejšie čím začínam. Správne riešená dispozícia je min. 70% dobre riešeného interiéru. Kuchynské či kúpeľňové štúdiá Vám síce dispozične vyriešia kuchyňu a kúpeľňu, ale nevyriešia Vám zvyšok bytu a priestoru. Ani developerský návrh dispozície nemusí znamenať dobré riešenie práve pre Vás. Ako vybrať v záplave ponuky tie správne farby a materiály pre Vašu obývačku, či kuchyňu. Tak, aby to ako celok spolu ladilo a pôsobilo harmonicky a príjemne? Po špecifikácií požiadaviek a osobnej návšteve Vášho priestoru pripravím úvodný koncept interiéru.
Návrh zahŕňa varianty dispozícií, z ktorých vyberieme jednu víťaznú, pre ktorú interiér navrhnem. Pre úvodné návrhy uprednostňujem živú prezentáciu, je to lepšie pre obe strany, vy si vypočujete moje argumenty a zároveň môžete rovno vstupovať do diskusie a reagovať na to, čo vidíte. Následne spracujem vizualizáciu pre lepšiu a presnejšiu predstavu. Súčasťou tohto celku vytipované produkty s priamymi odkazmi na obchody, kde ich môžete kúpiť. Odporúčania na firmy, stolárov, v rámci možností.
K mojej práci patria 2D výkresy, ak riešime niečo na mieru, bez nich by ste nemohli  návrhy zadať dodávateľským firmám. Nejde však o projektovú dokumentáciu, alebo výrobné výkresy, každá firma si vypracováva svoju výkresovú dokumentáciu pre svoje vlastné účely.

orientačné ceny:

dispozícia150,-
kúpeľňa,wc35,-/m2
spáleň15,-/m2
obývačka20,-/m2
kuchyňa s jedálňou20,-/m2
vstupná chodba20,-/m2
pracovňa15,-/m2
krb150,-
zábradlie250,-
detská izba15,-/m2

Konzultačná schôdzka               70,-/hod ( pri vypracovávaní návrhu aj s vizualizáciou a dohode na ďalšej spolupráci bude táto cena  odpočítaná )

Vo forme konzultačného stretnutia Vám poradím s Vaším problémom ohľadne pekného bývania. Navrhnem jednotlivé prvky či kombinácie rôznych doplnkov, materiálov a farieb. Ku konzultácii patria skice a rôzne poznámky, ktoré Vám prípadne pošlem aj do mailu. Môžem Vám tiež poradiť, kde čo hľadať alebo kúpiť. Všetky rady a informácie, ktoré získate vychádzajú z mojej praxe, škôl a už tie Vám môžu veľmi pomôcť.

Konzultácia na diaľku cez email    150,- moad board

Chystáte sa maľovať a žiada sa vám refresh bývania? Keď mi pošlete fotografie aktuálneho stavu poradím ako zútulniť bývanie, vyberiem dekorácie, zadefinujem štýl, farebnosť, tapety či obklady tak, aby ste si ich vedeli sami objednať z eshopov. Pošlem Vám 3 štýlové varianty. Jednu vybranú spracujem s odkazmi na eshopy. Môžete sa na mňa v priebehu realizácie kedykoľvek obrátiť, keď sa pri niečom “zaseknete” a spoločne vytvoríme útulné a príjemné bývanie.

Realizácie na kľúč neposkytujem.

Pre vypracovanie konkrétnej cenovej ponuky ma priamo kontaktujte na  andreadesignsk@gmail.com.