Cenovú ponuku vypracujem pre Vás individuálne pre každý priestor a na základe konkrétnych požiadaviek. Vypracovanie interiérového návrhu začína od 10,-/m2 podlahovej plochy.

Návrh je možné vypracovať aj na diaľku, hlavne pokiaľ sa jedná o štandardný priestor. K tomu potrebujem rozmery riešeného priestoru, fotografie súčasného stavu a popis Vašej predstavy. Po telefonickom dohovore sa pustím do práce.

“Kozmetické” úpravy existujúceho bývania – napríklad, keď ste sa rozhodli maľovať alebo sa Vám zdá, že Váš domov potrebuje malý refresh ? Pošlite mi fotografie existujúceho stavu a navrhnem Vám jednoduché finančne nenáročné , no veľmi efektné úpravy do výšky Vášho rozpočtu. Dostanete zoznam doplnkov, farieb, tapiet a pod. s orientačným rozpočtom, ktoré Váš domov zútulnia a zharmonizujú. Využívam cenovo dostupné e – shopy a kampane – pošlem vám linky. Táto poradenská služba na diaľku stojí 50,- eur.

Termín zhotovenia návrhu závisí od rozsahu a náročnosti práce – prvé návrhy do 3-5 prac.dní. Pri objemovo väčších projektoch poskytujem zľavu podľa dohody. Nie som platcom DPH. Pre vypracovanie konkrétnej cenovej ponuky ma kontaktujte.

kontaktovať