O mne

Interiérový dizajnér

Som dizajnérka a prevediem Vás celým procesom od návrhu až po realizáciu Vášho bývania.

Študovala som dizajn na VŠVU v Bratislave. Som špecialista na útulný domov v ktorom sa budete cítiť dobre. Tvorím s radosťou pre radosť mojich klientov. Mám rada výzvy, jednám férovo a rada sa učím. Mám prehľad v ponuke na trhu, možnostiach výroby a vyskladám Váš interiér podľa Vášho vkusu a finančných možností. Niečo na mieru, niečo hotové, niečo vyrobím ja. ( renovujem staré nábytky a zapracúvam do návrhov ). V dekoratívnych doplnkoch vyberám práce od šikovných ľudí v SR a ČR.

Umelecko-remeselné spracovanie, dôraz na detail …. prírodné materiály so svojimi povrchmi a štruktúrami vnášajú teplý pocit domova a zdravé prostredie pre bývanie. Správne skombinované farby, materiály a proporcie v umeleckoremeselnom spracovaní vytvárajú nadčasový interiér.

Interiér je komplexná vec. Spája technické myslenie a výtvarné cítenie. Vôbec nestačí , ak sa niekto naučí vizualizačný software. Podstatný je výber materiálov podľa konkrétnych vzoriek a skúsenosť, čo to spraví v priestore. Kuchynské, či kúpeľňové štúdiá vám urobia návrh kuchyne atď, ale nezladia ho s obývačkou, či ďalšími časťami bytu. Nesledujú štýlovú jednotu, farebnosť, harmóniu. Ja riešim celok.

Tvorím s radosťou pre radosť mojich klientov. Mám rada výzvy, jednám férovo a rada sa učím. Mám prehľad v ponuke na trhu, možnostiach výroby a vyskladám Váš interiér podľa Vášho vkusu a finančných možností.

identita značky

O čo ide ?

Návrh nie je len tvorba vizualizácie. Ide o kreatívne riešenie funkčnosti a estetiky s dôrazom na realizovateľnosť a finančný rozpočet.

Interiér je komplexná vec. Spája technické myslenie a výtvarné cítenie. Vôbec nestačí , ak sa niekto naučí vizualizačný software. Podstatný je výber materiálov podľa konkrétnych vzoriek a skúsenosť, čo to spraví v priestore. Kuchynské, či kúpeľňové štúdiá vám urobia návrh kuchyne, ale nezladia ho s  ďalšími časťami bytu. Nesledujú štýlovú jednotu, farebnosť, harmóniu. Ja riešim celok. Spolupracujem so šikovnými kováčmi, stolármi, remeselníkmi a pri navrhovaní spolu konzultujeme možné varianty.  V dekoráciách vyberám tvorbu šikovných ľudí z ČR a SR. Ku klientom pristupujeme individuálne a každý projekt je originálnou kreáciou.

Používam drevo, kameň, sklo, keramiku, hlinu v ich prirodzenosti, základom je správna miera kontrastu týchto štruktúr. Svetlá paleta farieb a ich odtiene pôsobia upokojujúco, vzdušne. Tento základ následne jemne dopĺňam výraznejšou farbou alebo výrazným vzorom v minimálnej miere.

Vymyslím, nakreslím, zariadim....pomôžem s interiérom

jedinečný návrh vášho vysnívaného interiéru